| Puiu_Puiu_1995 a întrebat:

Am o pagina pe facebook legata de unghii si machiaj in doi ani am strans doar 3.005 dar nu prea interactioneaza daca fac 4 -5 like la o poza.
Cum as putea sa cresc pagina?
Aveti voi un link cu site care sa ii intereseze paginile de genu adica sa si primesc like si comentarii la poze!
Sper ca ati inteles la ce ma refer!

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Sa stii ca poti sa cumperi like-uri.

| Sophie26 a răspuns:

Distribuie pagina sa o vada toti prietenii tai. Sau, poate munca ta nu e destul de buna si de frumoasa ca sa fie apreciata pe cat ar trebui. Nu stiu ce as putea zice... Tu ai salon? Mhm...indiferent de raspunsul tau, cred ca ar trebui sa te suprasoliciti putin mai mult, daca chiar iti doresti atat de mult like-uri si sa fii cunoscuta. Stiu o fata care lucreaza acasa, la client. Asa se duce vorba si la vecina, si la prietena vecinei si tot asa... Ca tot suntem in "era internetului", oamenii vor fi curiosi sa vada ce minunatii de unghiute faci tu. Pai, cam atat! Sper ca te-am ajutat!