| MosonitorA a întrebat:

Am o problema:
azi, mi-am luat un USB pentru samsung (telefon)si am conectat USB'u cu telefonul la calculator si imi aparea ca trebuie sa instalez ceva.
am instalat, dar problema e ca acum daca bag USB'u in calculator, se aude bipul ala dar nu apare nimic. pot sa astept si o ora si tot nu'mi apare ca a gasit USB'u.cine ma poate ajuta plsss?
dau funda la primul' care raspunde ceva si chiar mergehappy
(nu la primul care rasp)(la primul' care rasp corect)

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai dat un restart dupa ce ai instalat acel ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu. nu imi apare nimic cand bag usb... dar aud bipuri. am incercat tot felul d chestii. m`am uitat p youtube l tutoriale "how to fix device manager not recognized" am restartat...am deconectat pc-u.am facut tot c era posibil si imposibil.si tot nu mergee [crying]. oare nu merge usb-u si am dat banii dgeaba p el [confused]?