| DjCage a întrebat:

Am o problema cu mesingerul, daca incerc sa scriu ceva nu vad ce scriu si nici ce scrie el, vad ce scriu in casuta dar dupa ce dau trimite nu apare nimic.

3 răspunsuri:
| Andrada003 a răspuns:

Dezinstaleaza-ti mess-ul si instaleaza altul. Poti intala 11.5.
P.S daca il instalezi sa nu-l iei de pe orice site ci de pe site-ul yahoo ca-ti baga virusi

| RainboyDash a răspuns:

Dezinstaleaza-l pe cel care il ai si descarca altul. Probabil nu merge pentru ca e o versiune mai veche.

| MadyHas a răspuns:

Instaleazal din nou.Iar daca se intampla la fel downloadeaza altul si instaleaza-l pe cel downloadat