| WTFPLM a întrebat:

Am o problema cu messengerul.nu pot sa ma loghez si ce e mai nasol e ca nu imi apare nici o eroare. dau sign in, apare fata aia de la yahoo si pe urma dupa cateva sec revine la starea initiala.nu stiu ce are, imi face asa de vreo 4 zile. Aveti vreo idee care e problema?

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Incearca sa il reinstalezi.Am avut si eu problema asta si dupa ce l-am reinstalat nu a mai avut probleme.

1 răspuns:
| IM5 a răspuns:

Ori cineva ti-a aflat parola si ti-a schimbat-o,ori ai gresit uh ceva si nu-ti mai aduci aminte, ori messengerul are ceva, dar mai exista site-uri unde te poti loga.