| TeIubescTony a întrebat:

Am o problema foarte grava.acum ceva timp, am cunoscut un baiat pe internet. El din Germania, eu din Timisoara.chestia e ca eu una vroiam sa fie caterinca, i-am dat poze cu alta fata si asa mai departe! Baiatul a cam luat-o in serios si a venit la mine in TM sad, deci.nu stiu ce sa fac, e inca si minor. eu sunt majora!

3 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

şi ce ai vrea sa faci, că nu întrebi nimic.

dacă tu ai minţit în legătură cu identitatea ta, ce te face să crezi că tipu' e din Germania, e minor şi a venit special pentru 2 poze în timişoara?!
mai eşti şi majoră...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te retine sa te intalnesti cu el la un suc, sa discutati putin? ah, iti rapeste timpul tau pretios!
Esti majora, gandeste majora. a venit din Germania pentru tine si acum faci pe Elodia. Ha ha!

| TeIubescTony explică:

Da, aveti foarte multa dreptateeeee. sad