| Adredemesconf a întrebat:

Am o problema la pc, mai exact la messenger.Cand intru pe mess si ma dau online, toata lumea ma vede offlinecrying. Am dat si restart si sa reinstalez messul nu stiu... Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Intră în Start - Control Panel - Add or remove programs, și dezinstalează mess-ul, apoi intră în My Computer, C - Program Files, dă un click pe folderul Yahoo, apeși Delete și Enter, după care intră aici: http://messenger.yahoo.com/download/ și instalează-l din nou. Ar trebui să se rezolve problema.
O zi frumoasă! :)