| rooxanna25 a întrebat:

Am o problema sa zic asa mai ciudata la care sper sa imi da-ti raspunsuri cat mai exacte.
Problema este urmatoarea:
Lucrez la o fabrica de paine fiind sefa de echipa pe o tura.
Printre colege am o colega mai excentrica ca sa zic asa, mai exact noi acolo purtam uniforme albe mai exact pantaloni si bluza alba si aceasta colega deci daca majoritatea purtam pe sub pantaloni de munca fie chiloti albi clasici fie boxeri acesta colega nu poarta nimica.
Nu m-ar deranja deloc acest lucru dar treaba este ca se cam vede prin pantaloni ei cand se apleca sau face alte miscari bruste, iar eu nu stiu cum sa o abordez in legatura cu aceasta problema.
Daca aveti sfaturi cat mai utile va rog sa mi le transmiteti
Va multumesc

2 răspunsuri:
| BestStudio a răspuns:

Ok vrei explicit deci spune-i colegei tale subtil si delicat ex:Ce faci (cum o strigi tu)? Stai oleaca cam 1 minut Apoi ii zici:Ce mai zici? Apoi ea va vb intri in vorba cu ea si apoi intri in subiectsadcum o strigi) am observat ca ti se vede (mentioneaza zona). Apoi nu stiu cum reactioneaza fetele dar incearca cu o prietena abordarea subtila poate iti reuseste apoi mergi la colega ta si o abordezi. Sper ca te-am ajutat

| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Cred ca daca respecta normele de igiena, nu prea ai cum sa te iei in mod direct de asta.

Daca sunt si alte persoane de sex masculin pe acolo o iei pe partea ca uite, se uita baietii cam lung la tine si na, imi este teama sa nu fii agresata sexual.

Poate ea, in afara de faptul ca vrea sa agate sau asa a obisnuit dintotdeauna sa fie, poate chiar o deranjeaza lenjeria intima.