| WhoCares a întrebat:

Am o profesoara la scoala care ma enerveaza foarte tare, dar nu stiu ce as putea sa ii fac.Sugestii?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Stai serioasa si priveste-o fix.O s-o apuce batzul.Si daca te intreaba ce vrei de te uiti asa spune-i ca...esti atenta.rolling on the floor

1 răspuns:
| Andreea114820 a răspuns:

Eu zic sa nu ii faci nimic pentru ca apoi se razbuna pe tine cu note mici.si eu am multe profesoare care ma enerveaza dar nu vreau sa am note mici la ele ca niste colege au patit-o