| anonim_4396 a întrebat:

Am o propunere: Vreau sa-i propun pe userii Harciog si Nony ca experti TPU deoarece ei mereu dau raspunsuri foarte folositoare dar in acelasi timp au si un simt al umorului fantastic!

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Asa si? Si eu vreau sa fie Samoila expert si nu ma agitworried.

| florin_7920 a răspuns:

Mai anonim de ce nu-ţi dai numele sau ţie frică că te ia harcioga la bataie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nony, vezi mai ca ne cauta o fata.Deschide tu te rog.Eu nu-s acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai mai pus aceasta intrebare, ti-am raspuns. Nu doresc sa dau copy-pastewinking.
Nony, Harciog -intampinati admiratoarii, ca pe urma se plictisesc de voihee hee.