| Roxanamihaela25 a întrebat:

Am o relatie cu un baiat care este in Germania..este si mama lui acolo si vrea sa ma duc si eu dar nu am increderea necesara in el.ce as putea face?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii poti vedea pe camera dar daca nul stii din Romania nu merita sa mergi - au fost multe ca tine ajunse asa apoi obligate sa faca pornografie financiara

| Celcestietot a răspuns:

Ai o relatie, dar nu ai increderea necesara in el thinking Ce mai este si asta laughing? De ce nu ai incredere in el?

| SilentRain a răspuns:

Sa mai ai răbdare, nu te aducă dacă nu ai încredere
Stai în tara ta, pana îl cunoști mai bine

O "relaţie" fără încredere nu există. Încrederea constituie fundamentul oricărei relaţii interumane.