| Ana1990 a întrebat:

Am o relatie cu un băiat pe care l-am cunoscut online de 9luni dar problema este ca m-am dat drept altcineva si a devenit ceva serios între noi. Nu stiu ce sa fac, el a zis ca ma Iubește si ca o sa ma aștepte cat este nevoie ca sa ne putem vedea. Ce ma sfatuiti sa fac? Un raspuns sincer va rog

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Prezinta-te cine esti si gata.
Nu o sa ii placa prea tare, dar macar se vorbeste cu cartile pe fata.

Nu mai conteaza cine cum a gresit. Dar conteaza sa ii spui cine esti, banuiesc si cum arati, etc. Ca el sa aleaga.

Oricum nu faci decat sa te ajuti pe tine spunandu-i cum este de fapt situatia.

Este doar o chestie de timp pana se afla.