| samyrrra a întrebat:

Am o relatie cu un barbat casatorit, avem un copil si e unicul lui copil, desii n-e iubim el nu se lasa nici de sotie. ce sa fac sa o respinga?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Spune-i sotiei lui ca tu esti cu el, oricum se va forma un scandal fara proportii. Trebe sa vorbiti toti 3 ca sa laumuriti treaba ca in secret daca se mentine relatia mai incolo adevarul se va afla.

3 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Sa speri si sa te rogi

| Pelu_5683 a răspuns:

Sincer, daca tu ai stiut ca are o casnicie, dc ai acceptat?happy asa se inampla happy dc sa ii desparti? pentru un copil? ai facut copilu ala doar ca sa il ai pe le langa tine? ai fost proasta parerea mea happy si fratele meu a patit asta, e o prostie... voi fetele. vreti sa va fie voua bine, de restul nu va pasa happy

| Noname_4977 a răspuns:

Eu zic sa afli ce il leaga asa tare de sotia lui si pe urma vezi daca poti sa il faci sa treaca peste.