| anonim_4396 a întrebat:

Am obiceiul de imi roade unghiile de la maini stiu ca e scarbos dar cum sa ma dezobisnuiesc?

2 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Da-te cu oja, aranjeaza-le si iti va parea rau daca le vei roade.Sau iei un lac care sa nu aibe gustul bunrolling on the floorNu stiu daca exista lac cu gust bun, dar poate merge.Succes.

| Betty a răspuns:

Rog-o pe cea mai buna prietena, pe mama ta si pe toti cunoscutii sa-ti dea o palma peste mana daca te vad cu degetele in guralaughing. Sau cand simti nevoia sa ti le rozi ia niste seminte.Si gandeste-te ca unghiile arata oribil daca le rozi:o