| mentholinks a întrebat:

Am observat ca din ce in ce mai multi oameni se cred mai speciali in felul lor fata de ceilalti oameni. Din ce cauza oare?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fiecare om cu greseala lui. De exemplu tu scrii: mai special desi este total incorect. https://www.facebook.com/......malink.php

| darrio2007 a răspuns:

Din cauza de orgoliu.Prostia in Romania a cam trecut pe primul loc iar fiecare din noi ne gandim ca nu putem fi decat destepti.

| AlexanderAdrian a răspuns:

E un mecanism psihic de aparare. Pur si simplu. Daca nu am avea un astfel de mecanism, cu siguranta sanatatea mentala ne-ar fi afectata dar si progresul nostru in societate. Uneori unii chiar sunt speciali. Dar cam rar.

| R0R0 a răspuns:

Pentru ca fiecare om este special in felul lui, este unic.

| ʎpooɯ a răspuns:

Toti se cred mai speciali in felul lor si chiar au dreptate.