| emima a întrebat:

Am observat ca lumea de pe TPU a cam uitat sa mai raspunde la intrebari care este cauza a fi vhatul care sa infiintat?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Se pare ca chatul. Dar scopul site-ului este de a ajuta oamenii.

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu azi am intrat de abia acum pe site ptc am fost plecata si acum am venit acasa.insa crede`ma ca prefer site`ul...nu imi prea place pe chat...big grin

mariana
| mariana a răspuns:

E vacanta, sunt concedii si oamenii au mai putin timp la dispozitie, asa ca navigarea pe internet se face mai rar, cel putin asa se intampla in cazul multora dintre noi.
Vrem nu vrem, timpul este limitat si aceasta poate fi explicatia la o activitate mai putin intensa in lunile iulie si august. Imediat incepe si anul scolar si atunci concediile sunt deja uitate, gospodinele uita de conservele de iarna pe care le-au pus si navigarea pe site va fi mai buna.
Nu stiu de ce va impacientati, viata merge inainte si avem un grup de useri care-si fac timp si pentru TPU si cred ca ne-am obisnuit cam rau ca, imediat ce se pune o intrebare se primesc multe raspunsuri in cateva ore de la postare.
Rabdare ca activitatea pe site se va intensifica si atunci cred ca toata lumea va fi multumita.
Intodeauna o sa apara si alte site-uri dar sunt convinsa ca userii TPU vor creste in mod constant, pentru ca numai aici "ne-am propus sa facem lumea un pic mai buna" si fiecare vrea sa aiba "meritul" de a contribui la realizarea acestui tel.
Ganduri bune si sperante ca vom reusi sa avem un numar de useri, care sa acopere atat raspunsurile, cat si intrebarile care asteapta raspunsuri.

| marry a răspuns:

Eua raspund si la intrebari...nu uit de elewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ai vazut ca nu se pun intrebari aiurea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este prima oara, s-a mai intamplat de cateva ori, e sfarsit de saptamana si lumea mai iese si pe afara sau pur si simplu pentru unii s-a terminat vacanta. cei care stau pe chat sunt dintre cei care au venit in ultimele zile.