| Momo_4574 a întrebat:

Am observat ceva ciudat. De exemplu atunci cand imi imaginez, sau ma prefac ca, sa zicem m-am lovit la mana tare, incepe sa ma doara in locul respectiv. Daca imi imaginez ca ma impusca cineva in picior laughing incepe sa ma doara in locul ala raw de tot. Sau daca intru in gandurile mele si de ex. : Imi imaginez ca cineva ma ia de mana si ma duce stiu eu unde, chiar simt ca cineva parca mar tine de mana laughing care e faza?

5 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Si acum imagineaza-ti ca te arunci de pe bloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se pare! Ai o imaginatie bogata!

| OxiiiLineage a răspuns:

E o senzatie gen Deja-Vu. Si eu imi imaginez ca ma doare capul si chiar asta se intampla! Destul de ciudat, asa-i?

| Moni. a răspuns:

Totul vine de la creier.:d

| paramore a răspuns:

laughingasa patesc si eu, se numeste autosugestie, e at cand u iti imaginezi ceva si te gandesti numai acolo, at chiar se intampla, corpul tau reactioneaza la ce comanda creierulwinkingavem o imaginatie bogatasmug