| biancaalexe a întrebat:

Am observat de multe ori pe site-uri chestii de genul " spune un cuvant de (ex.) 3 ori, bate din palme, posteaza asta de 3 ori si vezi ce se intampla". Intrebarea mea: e ce se intampla dupa aia? Nu vreau sa incerc sa fac ce-mi spune deoarece cred ca ei vor doar sa postezi chestii de genu`... Funda pentru cel mai bun raspunswinking.

Răspuns Câştigător
| deliamaria13 a răspuns:

OK.deci...chestia care se intampla este ca iti dai seama ca ai fost pacalit/a! ce se poate intampla? magia ori dumnezeu nu are absolut nicio legatura cu internetul.deci cand mai vezi postari de genu nu le baga in seama. funda?