| Andre a întrebat:

Am obsevat si eu ca a aparut yahoo messenger cocalar edition. adica nu imi place. dar as vrea sa vad nisthe informatii despre acest messinger sau cel putin unde l-as putea dowlanda si eu...adica nu is pitzipoanka. doar as vrea sa vad ce parere aveti despre acest mess?

2 răspunsuri:
| EdiT a răspuns:

Http://blogulumata.blogspot.com/......tea-2.html am rasfoit si am gasit.ai acolo si screenshot cum arata :)))) :))) Baga-ma automattly pe felie ca te tai :))))

| MirciucuRonaldo a răspuns:

Invata sa scrii pe romaneste!