| girada79 a întrebat:

Am parteneriat cu Youtube, dar n-am 4000 de ori de vizionări pe an sau 1000 de abonați ca să fiu eligibil pentru plată și totuși pe canalul meu apare publicitate, dar nu mă plătește. Unde să scriu?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Sa scrii ca sa ce? Ei au voie sa iti monetizeze canalul fara sa iti dea nimic daca nu esti eligibil pentru plata.

| girada79 explică (pentru Wr3nch):

Nu mi se pare corect.

| girada79 explică (pentru Wr3nch):

Promovez pe Facebook pentru abonați și aseară mi-a scris un prieten că are peste 1600 de abonați, dar nu este plătit.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu mereu ești pe cerșeala, înțeleg ca ai boala aia, tu abuzezi de boala ta, omule nu ești singurul sau părinti tai te obliga, ai fost si la antena 1, ai vândut cărți, făceai reclama pe TPU, părinti te obliga omule, profita de tine si fac banii grei, ce sa iți dea Youtube, nu ți așa rusine,nu profita de fraieri, primesti ajutor social, il primesti, fii si tu omule corect, eu niciodata nu am cerut ajutor, am fost si in coma

| girada79 explică (pentru RAY):

Nu cer nimic de la nimeni și nu mă obligă nimeni să scriu, nici nu știu părinți ce fac. Cred că am dreptul să știu ce e cu canalul meu de Youtube. Despre cărți, este munca de ani de zile și cred că am dreptul să-mi valorific munca. Pentru liniștea ta n-am câștigat nimic de pe acest site. Da, am postat pentru 3, 5%, dar nu-i asociația mea și cred că am dreptul să lupt pentru grupul meu unde îmi pot întreține sănătatea.

| RAY a răspuns (pentru girada79):

Trebuie macar o suta de mii de vizualizari sa scoti ceva sau eu as merge pe donati ma intelegi, bagate pe tik tok s primesti cadouri

| girada79 explică (pentru RAY):

Nu caut milă.

| RAY a răspuns (pentru girada79):

Am exagerat, nici eu nu caut dar vezi tu numai are cine sa te asculta

| girada79 explică (pentru RAY):

Nu m-am supărat, ci ți-am răspuns politicos.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Citește regulamentul.

| sadrian46 a răspuns (pentru ruddy):

Ai observat cum râde tipul de pe canalul acela de You Tube? Tipul e de plâns, nu de râs. Și de ce au inventat maimuțele râsul când au devenit oameni?

| RAY a răspuns (pentru ruddy):

Un grasan care rade ca prostul din orice,critica totul, un frustrat, nu ai ce rade, ala sa c a c a pe el, cum la razi la orice lucru care nu e amuzant