| AllieAyl a întrebat:

Am patit ceva de neimaginat. Probabil ca stiti magazinele New Yorker. Astia nu stiu sa puna alrmele calumea. Probam niste haine si vad ca la un articol ii cade alarma. Am lasat-o jos proband alt articol. La fel se intampla si la celalt. Cred ca la vreo 3 articole. Cand deodata aud de afara o voce de femeie: "Nu stiu ce faceti acolo, dar aveti alarme jos" Zic stiu, ca au picat cand am probat. Dupa ce am iesit din cabina era o tipa imbufnata strigand la mine ca ce fac cu atatea articole din mana. Bai deci astea chiar credeau ca m-am pus sa fur articole de costau 15 lei. Nu erau mai mult 15 lei. M-am enervat in final si le-am zis sa puna alarmele alea mai bine ca pentru 15 lei nu ma pun sa le fur lor marfa laughing) Alarmele alea. nu suna in mod normal daca incerci sa le desfaci? Sau cum naiba s-au desfacut asa? Acum mi se pare funny, dar atunci mi-a venit sa ii zic vreo doua la tipa aia.

13 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Or fi fost puse alarmele alea special pentru niste persoane cunoscute sa le fure laughing

| ancaval a răspuns:

Nu au pus ele bine alarma, se desface, dacă nu le prinde bine.

Răspuns utilizator avertizat