| Shaniquablackgirlro2005 a întrebat:

Am prietena buna, Canada pe discord cunoscuta in iulie pe Youtube, azi merge la tribunal cu tatal ei si nu raspunde deloc, o adolescenta de varsta mea face 19 ani in octombrie merge la facultate si tatal ei a traumatizat fata si abuzata violent a fost. Posteaza pe YouTube numai personaje d-astea din desene preferate tip gif care plang, face animatii cu cutite in inima care se crapa, nu stiu ce era, odata a vrut sa se sinucida din cauza unor hateri, nu mai stiu, am fost cam rea la inceput cu ea. Cred ca e foarte traumatizata si mi-a spus copilaria ei nefericita. Tatal ei a incercat sa o omoare! A avut coma cand era mica. Pana si mama ei e cam rea cu ea, a plecat de acasa pana a gasit-o. Nu raspunde pe discord si cred ca e foarte suparata, are si probleme de sanatate si sper ca e bine. Ceva timp tatal ei a batut=o, parintii sunt divortati. Ce sa fac? Sunt panica. Nu vreau sa moara de suparare sau sa fie omorata sau omoare singura.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce sa fac? Nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai tradus textul cu Google Translate?

| Shaniquablackgirlro2005 explică (pentru anonim_4396):

Nu, asa e romana mea, eu nu sunt romana tata da dar eu sunt africana americana. Btw imi place sportacus man? am copilarit cu lazy town