| anonim_4396 a întrebat:

Am primit un mesaj de la un/o idiot(a), da nu prea ma descurc cu intelegerea lui, ma ajuta si pe mine cineva? Explicati-mi si mie ce a vrut ala/aia sa scrie, ca eu nu am inteles, cred ca nu e roman ca nu prea scrie corect :))
http://img259.imageshack.us/img259/4456/idiotj.jpg

5 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Nustiu cred ca a uitat sa scrie corect... din cate am inteles eu este ceva legat de o prietenie si ID ei...trimitei un mesaj si spune'i ca nu ai inteles dar cred ca ai facut asta dejabig grin

| MidnightLady a răspuns:

Asta inseamna Google Translate.
Probabil vrea sa comunicati pe net.

| nicole94 a răspuns:

Nu stiu, se pare ca nu e roman, de aceia scrie incorect

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fara glume va rog straight face

| TheyCallMeMeredith a răspuns:

Pai se pare ca ai un admirator dornic sa te intalneascasmug