| AdRyAnA3 a întrebat:

Am primit un mesaj pe telefon de la un numar necunoscut si as vrea sa aflu de la cine. Se poate sa aflu si daca da cum?

2 răspunsuri:
| Ford a răspuns:

Huh...usor dar in acelasi timp greu.Usor pentru ca trebuie doar sa te duci la un centru al retelei la care esti abonata(un magazin Orange, cosmote, Vodafone...) si sa ceri un registru de apeluri. Ei o sa te intrebe numarul tau de telefon si vor cere buletinul abonatului.(care bineinteles ca daca nu ai peste 18 ani nu esti tu acela) Ce e greu e ca va dura ceva pana sa il iei.(la mine a durat o saptamana.)

| larry11larry a răspuns:

DRAGA SURIOARA(ADRY),nu ma cunosti deloc,daca te uiti in lista de telefon ai o persoana cu numele Unknow(neconoscut),nr de telefon e a meu, ce ti-m facut-o, hihihirolling on the floor