| painter a întrebat:

Am pus numele meu de familie si numele mic cand am facut id de mess si vreau sa schimb sa nu-mi mai apara asa, nici la mail nici cand vb, cum fac?

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Nu poţi să schimbi id-ul, trebuie să îţi faci unul nou.
Dar poţi schimba numele din listă :

Sus ai " Messenger ", " Contacts ", " Actions " şi " Help ". Dai pe Messenger şi după pe " My contact details ". Şi schimbi de acolo.

Dar ca să ştii numele schimbat nu apare decât la următoarele contacte adăugate. Celorlaţi le apare cel vechi. Dacă vrei să le apară trebuie să îi ştergi din listă şi să îi adaugi din nou.

1 răspuns:
| fuzzer a răspuns:

La contact details, iti schimbi numele.