| TrendyHedgehog a întrebat:

Am pus o intrebare pe TPU si cand m-am uitat a 2-a zi imi arataca au raspuns 2 persoane dar eu nu vedeam decat un raspuns chiar daca ambele raspunsuri au fost date cu mult iainte sa ma uit eu.Cum pot sa vad toate raspunsurile primite la o intrebare? P. S am vazut aceasta chestie la toate intrebarile de pe TPU (scuze de categorie).

1 răspuns:
| MarianWLF a răspuns:

Poate ca persoana respectiva ti-a raspuns in acea zi cand te-ai uitat tu asa am patiti si eu incearca sa te uiti maine sigur o sa o vezihappy