| adsfsf a întrebat:

Am pus o intrebare si nu o pot accesa ca sa vad raspunsurile, ma trimite la pagina principala. De ce?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

E posibil ca intrebarea ta sa nu fi fost inca aprobata de moderatori, sau sa fi fost scoasa de pe site din cine stie ce motive.

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am patit si eu. Nu se intampla doar tie. Este din cauza site-ului. Probabil este flux mare pe site si din aceasta cauza nu poti accesa link-ul dorit.

| Bishop a răspuns:

N-a fost aprobata, sau a fost eliminata.

| AndutzaAndu a răspuns:

Poate nu ti-a fost aprobata intrebarea, eu am patit asa, am pus o intrebare pe site, mi-au raspuns cativa useri apoi imi zice ca imtrebarea mea nu corespunde specificului site-ului, in orice caz, bafta cu intrebarea aia.