lolita
| lolita a întrebat:

Am ramas in pana de idei, a fost ziua unui prieten de familie si nu i-am cumparat cadou deoarece nu am stiu ce. I-am zis ca il avem acasa ca sa-mi dea timp sa-i iau ceva dar nu am nici o idee, ce cadou sa-i iau? Are 31 de ani, este necasatorit, nu are hobbyuri si are tot ce-si doreste.

5 răspunsuri:
| Ioana1984 a răspuns:

Pai atunci cu tot ce-si doreste, ce sa-i mai duci luna de pe cer? Vezi si tu un ceas de perete, un abonament de vreo 3 luni la playboy, 2-3 cd, cu muzica sau filme comice, sau ceva din plus cu numele lui sau cauta diverse cadouri la souvenir-uri cu numele lui.Nu stiu ce sa-ti zic, parerea mea.Partea cu tot ce-si doreste e deja destul de dificila, au cazut multe de pe lista.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu moment.big grin
Eu am gasit un globulet care avea in el inimioare si puteai pune o poza inauntru. I l-am facut cadou unui prieten si am pus o poza cu el si cu copilasul lui. Poate ar fi dragut sa gasesti un globulet din asta si sa pui o poza cu el inauntru...Nu stiu daca ar prinde, tu il cunosti mai bine.happy
Incearca sa gasesti ceva care poate fi personalizat, astfel o sa fie mandru ca te-ai straduit pentru cadou. Alte idei nu prea mai am, si eu intru in pana de cele mai multe ori. happy

| Luori a răspuns:

Fiind prieten, si cum ai spus tu ar avea tot ce isi doreste, ai putea sa ii iei ceva de folos in casa. Sau drept cadou, ii poti lua un obiect care sa starneasca rasul, in legatura cu ceva ce inca nu are : o femeie. Este necasatorit, deci ii poti lua ceva care sa aiba un aer de femeiesc. Ii poti lua un obiect, care sa il faca sa rada, care sa aiba imprimat o femeie; sau pentru viitoarea necunoascuta sotie. Ii poti lua si un obiect care sa ii starneasca un hobby.

| moonY a răspuns:

2 fete

| Catalin81 a răspuns:

Papusa gonflabila Lady Gag Gag