| rouaroxa a întrebat:

Am raspuns ieri la doua intrebari si rapunsurile nu au fost inca postate... pe langa acel "aprobat cu verde" imi apare la rasp mele si "editeaza cu rosu"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
"Editează" are rolul de a modifica în structura răspunsului.
Cât privește postarea, trebuie să treacă printr-un filtru de verificare.
Un pic de răbdare și se rezolvă.
Succes.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa modifici raspunsul happy

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Rabdare este cuvantul potrivit, sunt atatia utilizatori si este normal sa se intample asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita, pana cand te mariti apare. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Editeaza rosu, poti re-edita raspunsul.il poti corecta gramatical sau eventual daca vrei sa mai adaugi ceva.toti utilizatorii dispun de editeaza (rosu)