| Elena1234456 a întrebat:

Am raspuns ieri la multe intrebari de pe TPU si chiar am primit cateva fundite, dar in stanga imi apare tot 0 puncte. O sa imi intre punctele?

Răspuns Câştigător
| PufarinaUcigasa a răspuns:

Buna!
De obicei, punctajul se calculeaza dupa 7 zile. In cazul tau, s-ar putea sa fie o problema daca de doua saptamani nu ti-a aparut inca punctajul. Site-ul are foarte multi utilizatori si nu prea face fata...
De aceea apar si problemele tehnice, este supraincarcat. Asteapta, ca in cateva zile, la punctaj iti vor aparea raspunsurile castigatoare si voturile.
Daca dupa o saptamana-doua ai aceeasi problema, trimite-i un mesaj administratorului. Poti sa il contactezi la sectiunea Contact din dreapta, sus.
Numai bine!