| Chari a întrebat:

Am reusit sa dezamagesc pe toti din jurul meu. Pe fostul meu sot si pe fetita noastra, caci nu am fost alaturi de ei asa cum ar fi trebuit, pe familia mea pentru ca nu m-am ridicat la asteptarile lor, pe prietenii mei pentru ca m-am indepartat incet incet de toti prin indiferenta si minciuni, pe colegii de la locul de munca pe care l-am pierdut din cauza imposibilitatii da a ma concentra si cel mai important pe mine insami, pentru ca nu am fost niciodata in stare sa duc lucrurile la bun sfarsit si sa imi respect angajamentele luate, fata de mine si fata de toti cei din jur. Am ajuns sa fiu o povara pentru toti cei care ma cunosc. De cateva zile ma uit la sticluta de valium pe care o am in casa si stiu ca daca o beau pe toata se va termina totul subit. Dar ceva ma opreste. Am cerut de multe ori o ultima sansa, atat celor apropiati cat si lui Dumnezeu, le-am primit si le-am irosit, iar acum nu cred ca mai merit inca una. Oare e timpul sa se termine tot?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E vremea sa te schimbi si sa nu mai porti frica in maini, tragi de ceva pana se termina sfoara nu o tai la mijloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este vremea sa se termine tot stai linistita..Mergi inainte si o sa vezi ca cu timpul lucrurile se vor schimba..Incearca de asemenea sa te schimbi si sa nu te mai uiti in trecut deoarece viata merge inaintewinking Be careful and good luck!winking

| Kobamu a răspuns:

Poate ar trebui sa ii lasi pe toti in urma si sa incepi o noua viata.Ai scapa de presiune, daca ei te considera o povara, nu merita sa mai incerci.Gandeste-te doar la tine de acum incolo.