| Gusticel a întrebat:

Am revenit aici dupa o pauza de aproape 2 luni. Si am o dilema. Numai mie mi se pare ca pe TPU unii utilizatori sunt mult mai rautaciosi decat pe oricare alt site? Hai ca si voi credeti la fel, recunoasteti. laughing

Care e motivul? Mereu am avut senzatia ca aici ne mancam intre noi, nu alta. Mereu se gaseste cate o intrebare la care userii se contrazic in zeci de raspunsuri. Unii se adreseaza pe aici cu niste apelative de parca ne-am cunoaste de la gradinita si ne permitem. Unii chiar ajung sa se insulte reciproc. S-a.m.d.

Desigur, nu ii bag pe toti in aceeasi oala. Am intalnit si useri de treaba si cu bun simt. Dar pe cei care arunca cu rautati gratuite efectiv nu pot sa ii inteleg...

Daca ati putea schimba ceva la comunitatea de pe TPU, ce ati schimba?

Răspuns Câştigător
| MzqOn a răspuns:

Nu-s răi, au probleme cu capu, grave happy

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Peste tot sunt a dracu romani

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu s-a schimbat nimic in doua luni. In principiu sunt aceleasi intrebari care merita rautati.
A ba da, s-a schimbat ceva in doua luni. A aparut brusc o haita se antivaccinisti. Vad ca au mai disparut acum.

| Drimmero a răspuns:

Mie imi plac certurile de aici, ma amuza in ultimul hal, iti iei o bere si citesti comentariile si razi. Certurile astea mai tin site-ul viu uneori :d

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai da... lumea scrie ce vrea, ma rog... aproape ce vrea.

Daca as schimba ceva thinking
Nu cred tongue pana la urma... asta face parte din TPU, din pacate sau din fericire.

| LoveSleep a răspuns:

Nici eu nu-i suport pe ăștia răutăcioși.
Dacă as putea schimba ceva la TPU, as face un regulament astfel încât nimeni care nu știe Corinteni și Evanghelia după Radu pe de rost, sa nu aibă acces aici.

| suntserios a răspuns (pentru LoveSleep):

Doxologia nu are forum sa mergi acolo?

| LoveSleep a răspuns (pentru suntserios):

Fii serios, suntserios.

| CostinAlamariu a răspuns:

Daca aici crezi ca lumea se uraste inseamna ca n-ai stat niciodata pe Twitter-ul american.
Aici e pace si armonie pe langa cum e acolo.

| Gusticel explică (pentru CostinAlamariu):

Twitter chiar nu am avut niciodata. laughing