| delia_6706 a întrebat:

Am revenit dupa o perioada mai lunga de timphappyCa sa nu stric regurile
site-ului am sa pun si o intrebare:Cine merge la concertul Madonnei? Vreau sa le urez distractie placuta!

5 răspunsuri:
| ing. a răspuns:

Buna delia.kiss. Ma bucur ca ai revenit.happykiss
Eu nu merg la concert, insa cunosc o fata din Bucuresti care merge si o sa ii urez distractie placutahappy.

| marry a răspuns:

Bine ai revenit! si sa-ti raspund si la intrebare...nu ma ducsad

| delia_6706 explică:

Nu, imi pare rau nu l-am activathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai venit din nou big hug
Nu, nu merg crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delia, tu poti trimite mesaje?! Mi se pare ca nu ti-ai activat mailul din casuta postala. VRoiam sa purtam o discutie in privat. happy