| cretz a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor...Stiti careva vreo cazare mai ieftina in costinesti? as vrea o camera de 2 persoana...pe unde ati fost voi ca pe net m-am tot uitat happymersi

1 răspuns:
| Evaa a răspuns:

Hmm incearca langa vilutele acelea de langa epava. dar sunt multi cu chei cand te duci in costinesti. negociaza cu ei.

mai poti scrie pe google 'cazare ieftina costinesi' si ai acolo mai multe. poti suna proprietarul pentru informatii :*

sper ca te-am ajutat macar putin happy