| ladeea a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru.Am ascultat o melodie la Costinesti pe plaja, venea din fata Megadiscotecii Tineretului si tot ce am prins din melodie era doar refrenu :"Amanamana"melodia era cantata in portugheza, greaca, oricum nu engleza sau romana...Pls Help! Ms:*

Răspuns Câştigător
| Evaa a răspuns:

Nu`mi dau seama. daca spuneai ceva versuri.sad
ca eu le stiu p toate de akltongue

7 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Cumva asta: GA & Swoosh Mana Mana http://www.youtube.com/watch?v=m4gUhazuQAI&feature=fvst

Alte detalii? Ce gen este, lentă sau nu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stiam alte versuri imi era usorsad Dar nu se intelegea din cauza limbii, portugheza cred.Si era de club, foarte ritmata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut melodia asta. in caz ca o gesesti da-mi si mie un link

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu iti dai seama cat de recunoscator iti sunt pentru melodie am 2 saptamani de cand ma framanta si am rascolit tot Google-ul si nu am gasit nimic...mersi mult :X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand o caut big grin

| ladeea explică:

Daca stiam alte versuri imi era usor Dar nu se intelegea din cauza limbii, portugheza cred.Si era de club, foarte ritmata...

| ladeea explică:

Kobi Peretz - Kama Ahava asta e melodia big grin