| boogdy a întrebat:

Am si eu nevoie de cateva sugestii si sfaturi de la voi. Imi place foarte mult de o fata. Problema e ca si ea si fratele ei imi sunt foarte buni prieteni inca de cand eram mici. Stiu sigur ca acum cativa ani si ei ii placea de mine dar eu nu am facut pasul. eram cu capul in alta parte. Acum nu stiu ce si cum sa fac pentru ca nu vreau categoric sa stric aceasta prietenie. Daca aveti cateva sfaturi care ma pot ajuta sunt bine primite, poate reusiti sa ma scoateti din dilema aceasta

Răspuns Câştigător
| ColorfullColors a răspuns:

Poi...nici nu stiu cu ce sa incep... Daca vrei sa vb da-mi add (smoke_dreams_m) si iti spun parerea mea, e prea mult sa scriu aicibig grin
Crede-ma ca nu vb prostii. Sunt fata. Daca ma pun in locul fetei pe care o placi stiu imediat ce ar trebui sa facitongue