| FloryBhăy a întrebat:

Am si eu nevoie de un raspuns rapid: cum pot sa fac un alt cont de facebook pentru ca eu am si vrea si sora mea, iar cand incerc sa ii fac si ei nu reusesc pentru ca imi apare pagina mea, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| ZuZuLoveBKaulitz a răspuns:

Hey pai mai intai trebuie sa dai pe deconectare de le tine si dupa iti apare http://www.facebook.com/index.php?lh=Ac-lTFb8bKrEXrkC completeaza toate campurile cu o alta adresa de email si dupa cu siguanta va merge. Funda?:X

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Te deconectezi tu mai intai, pe urma o sa mearga si trebuie sa faci inregistrarea cu un mail diferit