| SoferTir a întrebat:

Am si eu o intrebare:ce hobby-uri aveti? eu colectionez monde vechi si servetele

10 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Imi place sa ascult muzica, sa dansez tongue Si mai ales imi place fotbalul...love struck

| Bishop a răspuns:

Plimbatul cu rolele si cu skate-ul happy

| LuS[z] a răspuns:

Dansul si colectionatul de posterewinking

| Marii a răspuns:

Sa ma plimb pe role (nu le-as mai da joslaughing) si sa citesc. happy

| alecs871 a răspuns:

Pfff, cine isi mai permite hobby-uri, pentru mine hobby a mai ramas internetul, televizorul, cititul, plimbatul prin parc si fotbalul. Deja calatoriile, si strangerea diverselor obiecte face parte din SF.

| Daiana_1737 a răspuns:

Imi place sa citesc:X:Xlove struck Colegii mei spun ca sunt tocilara... dar "a citi" nu e acelasi lucru cu a "a fi tocilar"...primul roman l-am citit in clasa a3a de atunci am citit de fiecare data cand aveam ocaziabatting eyelashes
Colectionez servetele...cand imi amintesc...
Colectionez agende...
Intr-un timp ma hotarasem sa colectionez bani[i-am cerut tatalui meu un ban de 500 unu de un milion unu de doua milioane si unu de cinci dar nu a tinutlaughing]

| ÅñdRa a răspuns:

Sa desenez si sa compun poezi sau versuri:X

| Ana-Maria94 a răspuns:

Colectionez postere si reviste si imi pace sa merg pe stadion si sa ma uit la fotbalbig grin:X

| moftuliki a răspuns:

Dap imi place sa pictez pe sticla, pe servetele,
colectionez benzi desenate
imagini cu bmw am o groaza de cd si articole
sa conduk si mai multe :*

| denyelle a răspuns:

Si eu colectionez servetele.cate modele ai?