| Kataa a întrebat:

Am si eu o intrebare:Cum pot sa imi fac un site(sau un Fanclub) unde pot sa fiu eu admin(nu este obligatoriu)? Este vreun site ceva sau exista un Program? Va rog raspundeti-mi! As vrea sa imi fac un Fanclub(dar nu ceva de genu ca clopotel) sub forma unui site. Vo rog ma ajutati?! Dau dunditza:d

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Foloseste site-ul:
Www.webs.com
Urmeaza pasii si vei reusi!

5 răspunsuri:
| arn64 a răspuns:

Sub forma unui site chair nu stiu. Dar ai putea sa il faci sub forma unui forum cu ajutorul site-ului http://www.forumgratuit.ro/.

| Bacemi a răspuns:

Ai putea sa iti faci un blog in acest sens pe blogspot sau wordpress. Sau poti sa iti faci un forum.

| ceamaimarefanaaluimileycyrus a răspuns:

Nu stiu fanclub dar stiu perfect cum sa iti faci un site usor si rapid plus e gratis www.weebly.com scrii acolo doar un nume care vrei tu ca nu o sa dureze o vesnicie scrii o parola din mintea ta si un email tot din mintea ta si ames pe buntonul galben si va trebui sa scrii ce scrie mai sus apesi din nou si pe iti va aprea ceva acolo trebuie sa scrii cum va paparea pe site ceva de genul bun avenit welcomce sau welcome to my site oricum de sus il aranjeji si restul te inveti tu nu mai iti trebui nimica dupa ce ai terminat anasa pe un buton pushing si scrii cum ai vrea sa se numeasca site-ul apesi si gata ai site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc toata lumea pune intrebari de genul asta cand eu vreau sa imi fac un fanclub, un site sau un blog?

| Leandro a răspuns:

Incearca cu www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana !
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/?p=3090

Mult succes!