| raulio7 a întrebat:

Am si eu o intrebare :cum sa fac? unei fete ii place de mine si nu stiu nici un pic cum sa actionez in general sunt asa mai timid si vreau sa nu mai fiu
ajutati-ma

2 răspunsuri:
| laviflower a răspuns:

Pai mai intai, trebuie sa vorbesti despre subiecte pe care o intereseaza. Apoi cere-i id-ul de mes numarul de telefon si apoi spune-i ca o placi pur si simplu.Ca in clasele primare.

| raulio7 explică:

Ai inteles gresit nu mie imi place de ea ei ii place de mine si nu stiu cum sa actionez