| Question_3829 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Daca ma duc sezonul viitor la romanii au talent, eu nu am nici un talent, dar tata e mort si mama sufera de o boala incurabila si fredonez asa un cantecel in care sa pup in cur emisiunea.am sanse sa castig?
Eu unu cred ca pot castiga avand in vedere cine a castigat acum...

P. S : la aceasta intrebare sa raspunda cine nu mai e virgin...adica exclus cei de 12 ani

3 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Ai toate sansele, avand in vedere cum a votat acum "boborul"...Iar daca mai adaugi si un tricolor, castigul e asigurat...

| lykkeli a răspuns:

Mda cu siguranta o sa ai mari sanse de castig... apreciez ironia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar puteA sa castigi.incearcati norocul!