| Rapperiţa a întrebat:

daca siti situri sau teste din alea gen
"ia o foaie de hartie. scrie numele nu stiu ce. si la sfarsit vor iesi raspunsuri adevarate" sau ceva de genu'
scrieti mi le
sau trimiteti linkuri
>:d< multumesc anticipat

1 răspuns:
| Adelina04 a răspuns:

1. Alege numarul de noptzi dintr-o saptamana in care vrei sa faci dragoste.
2. Inmulteste numarul acela cu 50
3. La rezultat adauga 44
4. Dupaia inmultestel cum 200
5. Daca ai implinit ani anul asta adauga 110, daca nu adauga 109
6. Ultimul pas, la rezultat scazi anul in care te-ai nascut (de exemplu 1997, 1998 1996 etc.)
Acum iti va iesi 5 cifre:
1 din cele 5 cifre iti arata numarul de nopti pe care l-ai ales
Ultimele 2 corespund cu varsta ta
Si acum a 2-a si a 3-a cifra corespund la pozitzia care iti place!