| nyoentox2002 a întrebat:

Am și eu o întrebare,de ce mârâi in somn,gen pare ciudat, recent a început să mi se întâmple?

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai de la ascultat prea mult trap! happy glumesc

este prima data cand aud pe cineva ca face astfel in somn

| johnnny123 a răspuns:

Vezi dacă nu cumva era lună plină. Poate ești în prima fază a transformării în vârcolac.

| nyoentox2002 explică (pentru johnnny123):

Zic fara mișto, mama îmi spune asta că mârâi in somn

| Lupică27 a răspuns:

Nu marai, probabil ai apnee si trebuie sa mergi la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te transformi în vârcolac noaptea.

| LaviniuA a răspuns:

Poate e doar ca un muget asa... n-ai de ce sa te ingrijorezi.
Noteaza-ti visele cand te trezesti. Poate visezi ceva cu legatura.

| MrAM a răspuns:

E probabil din cauza cum respiri. Posibil sa ai nasul infundat si sa respiri mai mult pe gura, ca in cazul sforaitului.
Poate fi de la fumat, alcool, poziția in care dormi, etc
Urmareste si tu frecvența in care se intampla acest lucru si daca poti sa asociezi cu ceva anume

| sparklingqueen a răspuns:

Hei,probabil pentru ca respiri pe gura.