| adutzadragutza a întrebat:

eu saptamanal imi schimb parola de la mess, dar stiu o colega care intra mereu pe un siteu si afla parola tuturor, si zice ca e adevarat, pentru ca ea ii stie deja parola cuiva, si a incercat sa vada dac merge, si mi-a zis mie ca merge, iar eu ieri am observat ca avatrul meu de la mess erea altul decat cel care il aveam eu ...si imi da de banuit. ce sa fac, ca eu chiar daca imi schimb parola saptamanal tot se afla. Funda cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita, iti garantez ca nu poate face asta.Parolele se pot afla dar e foarte, foarte greu si costa ceva bani. II dau sanse 2% sa iti afle parola. Poate ca stie parola ta actuala si pentru asta schimb-o pana nu o schimba ea ca apoi nu mai ai ce face.Baga o parola mai ''sanatoasa''cu diferite caractere si nu o sa mai aiba nimeni ce sa iti faca.happy
Bafta!

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu are cum să-ţi afle parola nici dacă intră pe nu ştiu ce site pentru că nu există aşa ceva în primul rând. Întradevăr se pot afla parole, dar te asigur că prietena ta nu poate face asta. Nu trebuie să-ţi schimbi parola săptămânal ci doar să pui una care să conţină diferite caractere. Stai liniştită. Baftă!

| Georgiana2905 a răspuns:

Sunt absolut sigura ca prietena asta a ta care e nesimtita tare nu are cum sa iti afle parola. Care ar fi scopul ei? Sa stii ca aia numai prietena nu iti este. Stai tu linistita. Foloseste o parola ceva gen AduTZa12345mm.,
Zi sa iti arate cum face asta. Pe ce site gasesti parole? Nicaieri ca altfel in fiecare zi ne-ar sparge-o careva.

| Stefania3001 a răspuns:

Buna! Pai din cate zici tu nu prea ai ce sa faci...insa poti discuta cu prietena ta si ii poti spune ca daca nu inceteaza le vei spune si celorlati de faptul ca ea le afla parolele. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundabig grin?

| adutzadragutza explică:

Ce Alexa? Te simti cu musca pe caciulita confused...e intrebarea mea. daca nu te interesa puteai sa nu raspunzi happy

| alish a răspuns:

Mda... site de spart parole nu adutza?waiting