| mirona87 a întrebat:

in legatura cu concursul Kubeti. La ce magazine ati gasit pungi de Kubeti Garlic? Eu gasesc Kubeti peste tot insa nu si cu usturoi.
In general cat usturoi ati strans pana acum? Eu joc de 4 zile doar.Mersi mult! Mult succes!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc de o saptamana si am 1000 usturoi. ma rog 1012, nu gasesc nici eu kubeti garlic...straight face

28 răspunsuri:
| danycosty a răspuns:

Joc de 1 ora si am peste 180 de usturoi.Pe bune

| MyEssence a răspuns:

Si ew joc tot de 4 zile si am strans 505 usturoi! nu prea gasesti decat la magazinele mari! adica carrefour, rall, metro mall-uri... dar vreau sa te intreb daca ai dubluri la ceva ca eu am la usturoi, apa sfintita si sageata de argint... da-mi msj daca ai vreo dublura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu am gasit kubeti garlic.si eu tot de 4 zile joc si am 236 usturoi. tu cati ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica la mgazinele real, traditioanale si selgros

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avem la scoala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu am gasit.thinking
eu joc doar de o zi si deci am 96 usturoi. laughing blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu 692 de usturoi dar nu am gasit kubeti garlic deloc o sa ma duc maine pana in kaufland sau la carreforu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am castigat 104

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc de 1 zi si am acumulat 144 de usturoi
@mirona87
Kubeti Garlic se gaseste in Carrefour, Kaufland, Selgros si Real
Daca e ceva add la cs.chesaru detalii mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi in real, selgros, metro, etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc de 1 zi si am 244! Da la real am gasit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mioara eu cred ca kubety nu eczista ca am cautat eu peste tot nu gazesti eu joc de 40 de zile si am terminat jocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc d 1 ora si am 237 usturoi big grin
eu am gasit la magazinul scolii mele Kubeti garlic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 242 usturoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da avem la scoala sunt din bacau si avem caufland real metro ect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kubety garlig gasesti la magazinul de la mine de la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cubeti garlic poti sa cumperi de la magazinele mari de exemplu: carefure

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit kubeti garlic la real si la selgros. dar termenul de a completa toate nivelele era pana azi la ora 23:59:59

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kubeti c
u usturoi se gasesc la orice magazine teoretic practic nu stiu eu in 5 zile am strans 789 ustu
roi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu stiu nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma fuit

| Costii a răspuns:

Eu am gasit Kubeti Garlic la magazinul scolii melehappy,, dar nu gasesti kubesti cu ustroi doar in magazinele mari...carrefour, real, kauflandhappy poti sa gasesti si in magazine alimentare, mixte

| Costii a răspuns:

Eu am gasit Kubeti Garlic la magazinul scolii melehappy ,,dar nu gasesti kubesti cu ustroi doar in magazinele mari...carrefour, real ,kauflandhappy poti sa gasesti si in magazine alimentare, mixte

| Razvan22 a răspuns:

Eu am gasit la magazinul scolii!

| Vladiutz a răspuns:

Sw33ty12 iti dau tarus sau soare in schimb la sageata de argint

| Razvanutz a răspuns:

Eu joc de 2 saptamani siam 1358 de usturoi... si eu am gasit kubeti la CarmOlimp.

| Razvanutz a răspuns:

Eu am terminat vanatoarea si am 5 poze aprobate, dar nu am putut colectiona toate insignele