| KristinnaKr a întrebat:

Am si eu o intrebare in special pentru expertii TPU...cum devi expert TPU? ce trebuie sa faci sa devi expert TPU? trebuie sa ai un numar mare de fundite?thinkinghee hee spuneti-mi si mie va rog frumos.love struck

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu sunt fost expert TPU, nu mi-a ridicat nimeni statuie, din contră ai parte de mulți și multe frustrate care susțin că le cunosc pe toate. Aiurea.
Și să-ți răspund și la întrebare: activitatea pe site, răspunsurile oferite să fie inteligente, folositoare, amuzante și multe fundițe.
Dacă asta vrei, multă baftă.
Pa, pa.

| anad a răspuns:

Poti sa te lamuresti daca vei studia profilul unor experti si vei vedea activitatea lor pe site:intrebari, raspunsuri, fundite, voturi primite, numar total de puncte, pozitia lor in clasament.(ii gasesti sus la COMUNITATEA).

| waXonwaXoff a răspuns:

1.sa ai vechime pe site
2.Sa fi de ajutor
3.sa ai raspunsuri votate inteligent si folositor
4.sa fi pe un rank bunicel
5.sa respecti alti utilizatori
6.sa nu incalci regulile TPU
7.sa nu fi suspendat, pentru ca vei avea sanse mici sa devii expert
8.peste 100 fundite sa ai
Cam atat, iti doresc succes, dar nu cred ca te incalzeste cu nimic daca ai un chenar orange, si plus de asta oamenii nu tin cont ca esti expert, daca vor sa te ia la misto, sa rada de tine

| GabiGabrielle a răspuns:

Ca sa devii expert trebuie sa ai foarte multe multe fundite si punce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai mult bun simt si, multa cultura generala. Iar "de-ale scolii" sa nu-ti fie chiar straine. Da-le incolo de fundite, invata mai intai pentru tine, iar apoi, daca poti ajuta pe altcineva, va fi OK. Un simplu "multumesc" iti va fi de ajuns si, vei vedea ce bine te simti cand poti ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cu ce te ajuta mai statul de expert?