| EverWoW a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de aceste puncte care le obtinem ce trebuie sa facem cu ele? Dau fundtza! xD

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Buna întrebare. Punctele care le obţinem sunt de fapt activitatea noastră pe site. Dar ele ne cresc RANK happy

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Punctele sunt doar reflexia activităţii tale pe site şi determină poziţia ta din clasament http://www.tpu.ro/useri .
Însă începătorii, de exemplu, nu au acces la chat, iar raportările lor contează puţin sau deloc, până nu acumulează un anumit număr de puncte (în primul caz - 500, în al doilea - 5.000). Cam atât.
Numai bine!

| EverWoW explică:

Thank you, mersi pentru raspuns chiar vream sa stiu.