| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de singuratatea in cuplu.cum pot sa o rezolv? sau daca mai am ceva de facut? vreau cat mai multe pareri.

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Singuratatea in cuplu.Pai un cuplu e format din 2 persoane deci despre ce singuratate vorbim? Eventual monotonia din cuplu. Ea o poti rezolva de exemplu prin chesti simple, faceti ce nu ati mai facut impreuna, indiferent, orice, mergeti prin locuri prin care nu ati mai fost, cinema, vizitati diverse locatii. Dar cel mai important verifica daca mai exista iubire.Mai concret purtati o discutie serioasa sa vezi daca mai e ceva de facut sau nu.Bafta!