| AndreiPirlo a întrebat:

Am si eu o intrebare mai grea...
In primul rand cand eram mic am fost transferat de la o scoala la alta pe clasa a 5-a cand am ajuns prima data la scoala aceea am vazut o fata vreau sa spun ca era destul de frumoasa dar mi-a placut de ea chiar atunci oricum
pe clasa a 7-a era chiar super frumoasa si chiar imi placea dea ea si nu stiam cum sa ii spun
Cand jucam urmatoarea carte in clasa vorbeam noi despre cum a fost in prima zi de scoala de pe clasa a 5-a si sa aflu eu ca ei ii placea cum aratam
cum sa va spun eram socat
Trecand peste asta pe clasa a 8-a eram indragostit peste cap de ea si aflu de la un coleg cu care fusese la spital ca ea a spus ca ii place de mine nu stiu sigur daca asta este adevarat oricum atunci stateam cu ea in banca si nu am avut tupeu sa ii spun nimic pentru ca un prieten de al meu o iubea si nu vroiam sa nu mai fiu prieten cu el pentru ca era foarte gelos chiar daca nu era cu ea...
Trecem peste anul ala si ajungem pe clasa a 9-a acum suntem in acelasi liceu dar la profile diferite si cand o vad imi bate inima de nu mai pot parca imi sare din piept si ea nici nu ma observa nu stiu ce sa fac chiar nu stiu ea are prieten dar e plecat, prietenul acela al meu e acum cu ea la acelasi profil si sta cu ea in banca dar ea il considera doar un amic in orice caz ce credeti mi-am pierdut orice sansa cu ea sau nu? si daca da spuneti-mi si mie cum si ce sa fac sa nu stiu sa pot sa vorbesc cu ea fara ca limba sa mi se invarta in gura va rog mult multumesc

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Ai si tu mai multa incredere in tine
Emotia e un sentiment uman care nu iti da pace mai ales daca esti in fata unei fete care tii la ea
Indrederea in tine si un pic mai mult tupeu.
Mult noroc

1 răspuns:
| daria2000 a răspuns:

Nu mai fi asa timid, cheam-o intr-un loc mai retras si spune-i ce simti. Poate sentimentele sunt reciproc!