| butterfly energy a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei de clasa a 12-a. Voua vi s-a dat sa completati deja cererea de inscriere la examenul de bacalaureat? Stiu ca cererile se completeaza in perioada 23-27 mai 2011... noi le-am completat dejathinking...

funda

1 răspuns:
| Flori a răspuns:

Asa s-a procedat si anul trecut.Vei mai completa vreo doua cereri. E un protocol efectuat de scoli, pentru a tine evidenta elevilor ce vor da examenul de bacalaureat.Presupun ca aceasta evidenta trebuie trecuta si prin mainile celor de la Inspectorat.