| alisscrazy a întrebat:

Am si eu o intrebare vreau sa fac multi multi multi multi bani in barn buddy pentru animale si altele si vreau sa ma ajutati sau cum pot creste mai repede in level am un prieten care pe zi face 4 sau 5 levele si nu joaca continuu stie cineva care este raspunsul dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| DxDoarEuxD a răspuns:

Simplu. Daca vrei sa cresti repede, plantezi flori scumpe iar cand le culegi faci un nivel din mers. Iar daca vrei bani, plantele cele mai scumpe sunt o idee foarte buna.Eu merg doar pe plante scumpe, am pamanurile la zi si animale.